Zobacz co robimy po pracy!

Masz pytanie? Zadzwoń: pon.-pt. 9:00-16:00 – 604 404 405    sklep internetowy: www.tuszetonery.net

Menu ↓ ↑

O nas…

Firma PROTON powstała 7 czerwca 2004 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w dystrybucji materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych. W swojej ofercie posiadamy produkty oryginalne, fabrycznie nowe zamienniki oraz tusze i tonery, które sami profesjonalnie regenerujemy. Stąd też wzięła się nazwa firmy PRO (dla) TON (tonerów).

Do dzisiaj profil naszej działalności znacznie się poszerzył i możemy go podzielić na trzy główne filary. Są to:

1. SPRZEDAŻ: tuszy, tonerów, drukarek, kserokopiarek
2. SERWIS: drukarek, kserokopiarek
3. USŁUGI: kserograficzne, poligraficzne oraz reklamowe

img-home

Dzięki pracy zespołowej, dużemu doświadczeniu oraz bezpośredniemu importowi naszych towarów, możemy państwu zaoferować produkty oraz usługi w bardzo konkurencyjnej cenie w niespotykanie wysokiej jakości. Polityka firmy opiera się na indywidualnym i pełnym zaangażowania podejściu do każdego klienta niezależnie od wartości zlecenia. Oferujemy bezpłatny transport na terenie Olsztyna i okolic oraz fachowe wsparcie techniczne. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy, a nasza marka jest rozpoznawana jako solidny, rzetelny i uczciwy partner w interesach.

W 2012 roku w związku z licznymi prośbami naszych odbiorców, postanowiliśmy poszerzyć zakres działań o sprzedaż internetową. Powstał e-sklep z bogatym asortymentem, który nieustannie unowocześniamy, tak aby jego działanie było jak najmniej skomplikowane dla każdego z naszych potencjalnych klientów. Równocześnie rozpoczęliśmy sprzedaż na platformie aukcyjnej ALLEGRO (nick: PROTON_OL). Ponieważ w pełni angażujemy się w każde przedsięwzięcie, także nasi internetowi odbiorcy szybko przekonali się, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie, czego wyrazem są liczne, w 100% pozytywne komentarze.

Naszym nadrzędnym celem jest zawsze pełna satysfakcja naszych klientów, a dzięki ich zaufaniu udało się nam osiągnąć dotychczasowe sukcesy. Traktujemy to jako zobowiązanie, które dopinguje nas do jeszcze cięższej i lepszej pracy, która mamy nadzieję, pozwoli nam w niedalekiej przyszłości stać się liderami rynku.

SZYBKI KONTAKT

sklep internetowy:
www.tuszetonery.net
 
10-284 Olsztyn
ul. Kolejowa 15 / 2

Możliwość odbioru zamówień w punkcie:
pon. – pt.: 9:00 – 11:00

Realizacja zleceń:
Pon. – Pt.: 9:00 – 16:00

kom. 604 404 405 / 662 121 123

sklep@tuszetonery.net

poligrafia@tuszetonery.net